servis, správa & outsourcing
INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
(+420) 596 614 653 ausys@ausys.cz

IT služby pro ordinace | AUSYS

Aby se
lékaři mohli
soustředit jen
na péči o své
pacienty …
… staráme se
jim o počítače,
ambulantní SW
a elektronickou
agendu.

Naše služby s důvěrou využívá segment malých zdravotnických zařízení.

Jsme regionálními zástupci pro poskytování podpory všem uživatelům ambulantních software PC DOKTORPC DENT. Jedná se o ordinace specialistů, praktických a zubních lékařů.

Našim lékařům pomáháme v ordinacích se vším, co souvisí s informačními technologiemi. Máme v řadách odborníky, kteří se právě na služby ordinacím specializují.

Služba HOTline nabízí telefonické řešení problémů s výpočetní technikou a poradenství v této oblasti. Služba HELPservis pokrývá servisní zásah vzdáleným připojením do počítače v ordinaci nebo vyslání technika u složitějších problémů.

Řešíme on-line všechny problémy, které souvisí s užíváním programů PC DOKTOR a PC DENT. Pomáháme s aktualizacemi a zálohováním dat. Individuálně školíme lékaře i sestry v jejich ordinacích.

Elektronický podpis – poskytujeme pomoc při elektronické komunikaci se zdravotními pojišťovnami, práci s datovou schránkou, informujeme o novinkách.

eRecept – radíme a pomáháme s nastavením pro jeho bezproblémové vystavování. Až to bude znovu aktuální, budeme pomáhat se zaváděním EET.

GDPR – jsme připraveni pomoci s přípravou na implementaci Zákona na ochranu osobních údajů do administrativního provozu ordinací.